Südamekodud lõid sel aastal uue traditsiooni – Südamekodude tunnustusüritus. Tunnustusüritusel anti välja auhinnad kolmes kategoorias – Aasta Südameke, Aasta Süda ja Aasta Südame Sõber. Lisaks peaauhindadele tunnustati ka nominente, keda kolleegid ise on tunnustanud 🎉

🧡Aasta Südameke on igas Südamekodus üks töötaja, kes on pühendunud tööle, olnud eeskujuks kolleegidele või saanud eelneva aasta jooksul hakkama millegi tähelepanuväärsega.
🧡Aasta Süda on üks grupi Südamekodudest, kus on viimasel aastal saavutatud märkimisväärseid tulemusi.
🧡Aasta Südame Sõber on üks inimene või organisatsioon Südamekodude grupist, võrgustikust või partnerite seast, kes on märkimisväärselt panustanud Südamekodude töö paremaks, sujuvamaks muutmisesse ning aidanud seeläbi teenuste kvaliteeti parendada.

🧡Aasta Süda – Lihula Südamekodu 🎉
Lihula Südamekodu jaoks oli 2023. aasta suur väljakutse. Uue maja ehitusega seotud raskuste edukas ületamine näitas nende pühendumust ja suurepärast meeskonnatööd. Lihula Südamekodu on suutnud majandada nii nagu ehitust poleks olnudki. Detsembris avati uus maja, mis on edukalt käivitunud.

🧡Aasta Südame Sõber – Teresa Abivahendikeskus 🎉
Teresa Abivahendikeskus on tõestanud end Südamekodude jaoks usaldusväärse partnerina, kes väärtustab klientide heaolu ja rahulolu. Teresa esindajad Sander ja Margus on väga sõbralikud ja abivalmid, kes pakuvad alati välja toimivaid lahendusi.