Viimane kevadpäev, saabuva suve tervitamine ja jaanitunde loomine. Täna seda kõike said tunda Käru Südamekodu elanikud koos lähedastega, kes kohale olid tulnud. Eile, kui veel sadas ohtralt vihma ja kastis meie uues aias äsja istutatud roosid ja lõvilõuad ära, siis täna seevastu säras päike kõrgelt, oli piisavalt sooja, et hommikul ettevalmistada külalistele parklad ja pidada aias kõige enam oodatud suvepidu. Paus….

Reklaamipaus😃
Käru Südamekodu elanike lähedased lapsed, lapselapsed, sõbrad on oodatud 13. augustil perepäevale. Avame pidulikult uue aia, istutame selle täistamiseks tähendusliku puu ja kogume igaühelt panust teiste viljapuude soetamiseks koos heade mõtetega. Täpsem teave ilmub sündmuse lähenedes!

Jätkub…. Meid oli aiamurule kokku tulnud ca 60 inimest, kellega nautisime Rapla tantsustuudio Lootos tantsijate etteasteid koos jaanitantsuga, meie selleaastane jaanituli on tantsija käes vt pilte. Esinesid meie oma maja Laululinnud juhendaja Margiti juhendamisel. Hääle aitas kuuldavaks teha ja muusika pani mängima Olavi. Suvele kohaselt sõime jäätist, minipannkooke ja kosutasime end kaljaga.
Suured tänud kõikidele, kes aitasid hetkedest luua meeldejääva suvepäeva❤️