Saaremaa Südamekodu

Saaremaa Südamekodu on eakate inimeste kodu, mis asub mõnusas metsaservas vaid 3 km kaugusel Kuressaarest. Pakume ööpäevaringset üldhooldusteenust ja teeme kõik selleks, et kliendid tunneksid end meie juures hästi ja koduselt.
Koostöös Saaremaa vallaga pakume intervallhoidu, so lühiajalist üldhooldusteenust.

Alates 895.- eurot

Teenused

Meditsiinilised teenused

Saaremaa Südamekodus töötab meditsiiniõde, kes jälgib klientide tervislikku seisundit ja teeb koostööd perearstiga, tagatakse raviskeemid. Parema hooldustulemuse saavutamiseks saab võimalusel kasutada funktsionaalvoodeid ja lamatistevastaseid madratseid ning laenutada abivahendeid liikuvuse parandamiseks

Hügieeniteenused

Iganädalane kliendi üldpesu, mille käigus tehakse käte ja jalgade hooldust Korra nädalas (vajadusel sagedamini) pestakse isiklikku- ja voodipesu ning koristatakse tube. Majas on saun, igas toas WC ja dušš, juuksuriteenus.

Arendavad teenused

Majas on suured ühisruumid, igal korrusel asub televiisor, kaks korda nädalas näidatakse kino,  käib hingehoidja, toimuvad ühis- ja huvitegevused. Võimalus on kasutada raamatukogu, puhkeruumi ja kööginurka, lugemiseks värsked ajalehed, interneti ning arvutite kasutamise võimalus. Igal korrusel on televiisor. Päeva- ja huvitegevuste läbiviimisel arvestatakse elanike soove ja vajadusi ning kõik tegevused on kohandatud osaleja võimetele. 

Toitlustus

Kolm korda päevas serveeritakse oma köögis valmistatud maitsvaid koduseid toite, soovijatele lisaks vahepala. Söögisaal on avar. Väikesed söögitoad asuvad 2. ja 3. korrusel. Igal korrusel on kohvi ja tee keetmise võimalus ning ühine külmkapp klientide kasutuses. 

Teenused lähedastele

Lähedastele pakutakse nõustamist ja abi, kohtumispaigad on igal korrusel. Erikokkuleppel toimuvad üritused koos lähedastega.

Looduskeskkond

Maja ümbritseb suur õueala, lillepeenrad, kõrgpeenrad aiandushuvilistele, päikeseline terass ja varjatud privaatne puhkenurk. Privaatses metsatukas saab korjata lilli ja seeni. 

Majutus

Majutus on 1-ja 2-kohalistes tubades. Igas toas on WC ja dušš, funktsionaalvoodi võimalus.

Lubatud on osaliselt oma mööbel ja armsad esemed, oma TV ja arvuti. Majas sõidab lift, mis mahutab ka ratastooli.

Kontaktid

Juhataja

Piret Pihel

+372 512 2066

piret@sudamekodud.ee

+372 5382 2008 - 1. korrus, külastuste registreerimine

+372 5342 3989 - 2. korrus

+372 5871 8212 - 3. korrus

+372 5336 3810 - õde

+372 5326 4866 - köök

Külastused

Pakkide toomine elanikele

Elanikele toodud/saadetud pakke võtame vastu ja anname üle. Palume pakk anda töötaja kätte, kes toimetab selle paki saajale tuppa.

Andmed

Kooli tee 5, Upa, 93857 Saare maakond

Südamekodud AS (reg kood 14168513)
Juriidiline aadress Karjavälja tänav 4, Tallinn 12918
Arvelduskonto: EE207700771002349823

Küsi vaba kohta

  Hinnakiri

  PAKUTAV TEENUS TEENUSE MAKSUMUS
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE I

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist ja võimalust osaleda vabaaja tegevustes.

  Klient vajab peamiselt päevast hooldaja kõrvalabi.

  Klient tuleb iseseisvalt toime paljude enesehooldustoimingutega, kuid  vajab vähest või osalist juhendamist ja kõrvalabi igapäevaste toimingute juures (koristamine, asjaajamine, väljas liikumine).

  895 €*
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE II

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist ja võimalust osaleda vabaaja tegevustes.

  Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi.

  Kliendil on piiratud iseseisev toimetulek tingituna füüsilise võimekuse langusest ja/või mäluhäiretest. Klient vajab osalist või täielikku juhendamist ja kõrvalabi paljude igapäevaste toimingute juures (söömine, koristamine, asjaajamine, riietumine, mähkmete vahetamine, liikumine hooldaja või abivahendi abil).

  +55 €
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE III

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist ja võimalust osaleda vabaaja tegevustes.

  Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi, ohutuse tagamise eesmärgil ka järelevalvet.

  Kliendi füüsiline võimekus on väga madal ja/või kannatab mäluhäirete all. Klient vajab täielikku hooldust ja abi igapäevaste toimingute tegemisel ja enese eest hoolitsemisel (söömine, koristamine, asjaajamine, riietumine, mähkmete vahetamine, asendi vahetamine, liikumine kõrvalise abiga, pesemine, abivahendeid lamatiste ennetamiseks/ravimiseks jms).

  +110 €
  ÜLDHOOLDUSTEENUS DEMENTSUSSÜNDROOMIGA KLIENDILE

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist, võimalust osaleda vabaaja tegevustes ja ohutuse tagamise eesmärgil järelevalvet.

  Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi, ohutuse tagamise eesmärgil ka järelevalvet.

  Kliendil on diagnoositud dementsussündroom. Klient vajab täielikku järelevalvet ja abi igapäevaste toimingute tegemisel ja enese eest hoolitsemisel (söömine, koristamine, asjaajamine, riietumine, mähkmete vahetamine jms).

  +55 €
  PRIVAATNE TUBA +200 €
  LÜHIAJALINE ÜLDHOOLDUSTEENUS (kuni 3 kuud)

  Teenus sisaldab tegevusi vastavalt üldhooldusteenuse tasemele.

  30-50 € päev
  LÜHIAJALINE ÜLDHOOLDUSTEENUS (kuni 3 kuud) dementsussündroomiga kliendile

  Teenus sisaldab tegevusi vastavalt üldhooldusteenuse tasemele.

  33-50 € päev
  LISATEENUSED
  Inkontinentsi tooted (mähkmed, püksmähkmed, sidemed) 35 €
  Ravimid Vastavalt tegelikule kulule
  Pere- või eriarsti külastamine/transporditeenus 20-35 €
  Juuksuri- ja pediküüriteenus Vastavalt tegelikule kulule
  *Täpne hoolduskoha maksumus selgub personaalse konsultatsiooni ja hooldusvajaduse hindamise käigus.

  Üldhooldusteenuse tase määratakse hooldusteenusele tulemise hetkel. Protsessis osalevad klient,
  kaasfinantseerija ja teenuse osutaja. Hooldusteenuse vajaduse muutumisel võib muutuda ka hind
  vastavalt tasemele ja hinnakirjale.

  Asukoht