Tere tulemast
Wilde Südamemajja

- esimesse abistatud elamise kontseptsiooniga kodusse seenioridele!

Wilde Südamemaja

Eakatele mõeldud teenusmaja on üle maailma populaarne elamisviis 60+ inimestele. Erinevatel põhjustel ja aegadel üksi jäänud inimesed soovivad koos olla samalaadse eluviisiga eakaaslastega. Eestiski kogub populaarsust teenusmajade ja toetatud elamisteenuste sektor, mis võimaldab säästa aega ning füüsilist pingutust igapäeva eluks toimetulekul. Mugavus ongi peamine, mida eakatele soovime sellise teenusega pakkuda. Pole vaja enam muretseda kütmise, lume lükkamise, suurte kommunaalkulude või õue jalutama saamise pärast. Teil jääb aega lugemiseks ja lemmiksaadete vaatamiseks ning meie hoolitseme Teie argipäeva eest!

Meie teenusmajja on oodatud vanemad inimesed, kes ei vaja ööpäevaringset püsivat abi oma elukorralduses. Siin saavad eakad nautida suuremat vabadust oma argielus, meie tugipersonal pakub kerget igapäevast abi. Kohandame ja toetame nende toimetusi ja tegevust nii palju kui vajalik ja nii vähe kui võimalik. Austame eakate õigust iseseisvale igapäeva elule ja privaatsusele. Kindlasti sobib antud teenus neile, kes hindavad rahulikku elukeskkonda ja vaikset linnamelu. SOS häirekella vahendusel on abi kohe saadaval kui peaks juhtuma ootamatu terviserike või õnnetus.

 • Elamine

  Kõigi mugavustega korteris (19,5- 24,6m2) on eaka jaoks kohandatud elamistingimused, mis toetavad igapäevast mugavat elamist. Igal korteril on privaatne sissepääs õuest. Dushiruumis on turvakäepide ja libisemiskindel dushimatt, toas kohandatud lisavalgustused. Televiisor ja internetühendus. Vajadusel on eakale ettenähtud kõrgentatud istmed (sh. WC-s), dushimatt ja erivajadustega voodi, omaltpoolt organiseerime SOS kella või häirenupu. Eakas saab endaga kaasa võtta oma lemmiktassid, raadio, pildialbumid ja muud isiklikud esemed.

  Meeldiv tugipersonal aitab igapäevaselt koristamisel (tolmu tõmbamine, prügi välja viimine, nõude pesu, voodilinade ja rätikute vahetus) ja tervise ning vaimu eest hoolitsemisel (tuletab meelde ravimiste võtmise, pakub seltsi – abistab ametiasutuste või arsti visiitide planeerimist, leiab vajaliku kodulehekülje või info telefonist/arvutist, abistab teatri või kontserdipileti broneerimisel jne.).

 • Hinnas sisaldub

  • majutus kõigi mugavustega kohandatud 1-toalises korteris
  • isikliku tugipersonali teenus (sh. nädalavahetusel ja pühapäevadel): elementaarne koristamine, prügi välja viimine, kord nädalas voodipesu & rätikute vahetus (pesemine), eaka aitamine vajadusel igapäeva-elu organiseerimisel-teabe vahetusel.
  • SOS-kella või häirenupu teenus (24/7)

  Hinnale lisanduvad

  • Kommunaalmaksud (vesi, elekter, prügi, tv pakett, haldusteenus)
 • Lisateenustena saab tellida

  Lisatasu eest aitab personal isikliku pesu pesemisel (keemiline puhastus jne), triikimisel, söögi valmistamisel või tellimisel, aitab eaka arstile või ametiasutusse, jalutab eakaga, toob vajaliku poest või apteegist. Organiseerib arsti koduvisiidi, füsioterapeudi ja/või massööri.

Tee majas virtuaalne ringkäik!

Galerii

Kontakt

Hele Lõhmus

Südamekodude Varahaldus OÜ

Arveldusarve: EE427700771002583294

Hinnakiri

Soovin lisainfot

Saadetud!

Asukoht kaardil

Wilde Südamemaja asub Mustamäel, Vilde tee ja Akadeemia tee asumis ja on täielikult renoveeritud 10 korteriga ühekordne elamu. Ümbruses asuvad 5-kordsed paneelelamud takistavad suurema tänavamüra jõudmist korteritesse. Siseõue roheluses saab suvel nautida värsket õhku ja päikest oma väiksel murulapil.

Läheduses asub:

 • Maxima pood ja apteek
 • Elamuste Spa koos treeningsaalide ja saunadega
 • kaks ühistranspordi peatust ca 190-250 m kaugusel
 • Mustamäe Tervisekeskus 650 m
E. Vilde tee 139, 12613 Tallinn

© 2021 Südamekodud OÜ