Südamekodude hooldekodud

Käru Südamekodu

Käru Südamekodu on hooliva teeninduse, hubase elamise, kena lilleaia ning kauni looduskeskkonnaga eakate kodu, mis asub Tallinnast 80 kilomeetri kaugusel Türi vallas. Käru Südamekodus on ööpäevaringne professionaalse hoolduspersonali järelevalve, pakutakse koduseid ja maitsvaid toite. Käru Südamekodu sobib hästi ka liikumispuuetega eakatele, samuti võetakse hooldusele dementsussündroomiga eakaid. Klientide päevi sisustatakse aastaringselt erinevate ja mitmekülgsete huvitegevustega.

Piigaste Südamekodu

Piigaste Südamekodu paikneb ajaloolises rüütlimõisas Lõuna-Eestis Põlva maakonnas Kanepi vallas keset maalilist kuppelmaastikku. Renoveeritud mõisahoone koos imeilusa pargiga asub vaikses looduskaunis paigas, on väga head ühendusteed Tartu, Võru ja Põlva suunas.

Lihula Südamekodu

Lihula Südamekodu on inimestest hooliv ning nende ootustele ja vajadustele vastav tervist edendav eakatekodu, mis asub Lihula linnas Tallinnast 110 kilomeetri kaugusel. Lihula Südamekodu eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ja kliendikeskset tervishoiu ja hoolekandeteenust eakatele ja puudega inimestele. Arvestatakse kliendi vajadustega ja tehakse koostööd kliendile lähedaste inimestega. Eesmärgiks on elukvaliteedi parendamine ja täisväärtuslikuma elu võimaldamine. Lisaks üldhoolekande teenustele osutatakse ka erihoolekande teenuseid puuetega inimestele, päevakeskuse teenust eakatele, toetatud elamise ja toetatud töötamise teenuseid.

Värska Südamekodu

Värska Südamekodu on privaatse keskkonnaga ja professionaalse hooldusteenindusega eakate kodu, mis asub Kagu-Eestis Tartust 100 kilomeetri kaugusel unikaalses Setomaa vallas Saatse külas, mida ilmestab ilus looduskeskkond ja rikkalik kultuur. Värska Südamekodus on nii aktiivseid eakaid, kellele on oluline privaatne asukoht, kui ka voodihaigeid ja liikumispuudega eakaid, kelle jaoks on tähtis heal tasemel hooldusteenus.

Saaremaa Südamekodu

Saaremaa Südamekodu on eakate inimeste kodu, mis asub mõnusas metsaservas vaid 3 km kaugusel Kuressaarest. Pakume ööpäevaringset üldhooldusteenust ja teeme kõik selleks, et kliendid tunneksid end meie juures hästi ja koduselt. Koostöös Saaremaa vallaga pakume intervallhoidu, so lühiajalist üldhooldusteenust.

Kunda Südamekodu

Kunda Südamekodu on eakate- ja kergemate puuetega inimeste kodu, mis asub Tallinnast 100 km kaugusel Kunda linnas. Südamekodu hoone paikneb vaikses, rahulikus linnaäärses piirkonnas. Klientide ning nende lähedaste hea- ja rahulolu on olulised, personal pakub professionaalset, hoolivat ning kliendi vajadusi arvestavat hooldusteenust.
Pakutakse nii ööpäevaringset üldhooldusteenust kui ka lühiajalist ehk intervallhooldust

Valkla Südamekodu

Valkla Südamekodu asub Tallinnast vähem kui 40 km kaugusel Kuusalu vallas, kus jalutuskäik kaunisse liivaranda kestab vaid paarkümmend minutit. Valkla Südamekodus on hea elada igal auväärses eas memmel-taadil ning härral-proual sõltumata sellest, kas liikuda saab iseseisvalt või mitte. Valklasse on oodatud ka dementsussündroomiga eakad. Valkla Südamekodu iseloomustab meeldiv ja avar elukeskkond koos sõbraliku ja professionaalse hooldusteenusega.

Järve Südamekodu

Järve Südamekodu asub Kohtla-Järve keskusest mõne kilomeetri kaugusel iidse pargi servas.
Järve Südamekodus on ööpäevaringne professionaalse hoolduspersonali järelevalve, pakutakse koduseid ja maitsvaid toite. Järve Südamekodu sobib hästi ka liikumispuuetega eakatele. Lisaks üldhoolekande teenustele osutatakse ka erihoolekande teenuseid puuetega inimestele. Klientide päevi sisustatakse aastaringselt erinevate ja mitmekülgsete huvitegevustega.

Merivälja Südamekodu

Merivälja Südamekodu paikneb rahulikus Tallinna eeslinnas, mis ei jää aga kesklinnast kaugele. Mererannani on vähem kui 700 meetrit ja linnakeskus asub umbes 7 kilomeetri kaugusel. Ühistranspordiga jõuab kiiresti nii kesklinna kui ka lähima ümbruskonna paikadesse. Merivälja Südamekodu kvaliteetselt sisustatud ühe- ja kahekohalised toad loovad elanikele turvalise ja õdusa kodutunde.

Pirita Südamekodu

Pirita Südamekodu asub looduskaunis kohas Pirita-Kosel, kõigest 15 minuti sõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Piisavalt lähedal, et oleks mugav tulla, ja piisavalt kaugel, et tunda privaatsust.
Tegemist on turvalise ja rahuliku kohaga. Pirita Südamekodu ümbritseb kaunis loodus, Pirita jõgi, matka- ja terviserajad.
Pirita Südamekodu personal koosneb kvalifitseeritud spetsialistidest. Meie kollektiivi on kutsutud ainult sõbralikud ja hoolsad inimesed, kelle ülesandeks on hoolitseda ja leida personaalne lähenemine igale hooldekodu elanikule.

Paide Südamekodu

Tere tulemast Paide Südamekodusse - hubasesse hooldekodusse, kus meie prioriteediks on eakate heaolu ja mugavus. Meie pühendunud personal on alati valmis pakkuma professionaalset abi ja toetust, et tagada iga eaka rahulolu ja turvalisus. Meie kollektiivi on kutsutud ainult sõbralikud ja hoolsad inimesed, kelle ülesandeks on hoolitseda ja leida personaalne lähenemine igale hooldekodu elanikule.
Paide Südamekodu asub Paide südalinnas, rahulikus ja turvalises piirkonnas.

Tartu Südamekodu

Tartu Südamekodu avab uksed septembris 2024.
Uue hooldekodu rajamisega aadressile Ermi 13 valmib 2024. aasta suvel esimeses etapis kaasaegne elukeskkond 120-le eakale.
Tartu Südamekodu hakkab asuma kompleksses elupiirkonnas, kuhu kerkib pikemas perspektiivis terviklik kontseptsioon elumajadest, äripindadest, haridusasutustest ja teistest ühiskondlikest hoonetest.