Järve Südamekodu

Järve Südamekodu asub Kohtla-Järve keskusest mõne kilomeetri kaugusel iidse pargi servas.
Järve Südamekodus on ööpäevaringne professionaalse hoolduspersonali järelevalve, pakutakse koduseid ja maitsvaid toite. Järve Südamekodu sobib hästi ka liikumispuuetega eakatele. Lisaks üldhoolekande teenustele osutatakse ka erihoolekande teenuseid puuetega inimestele. Klientide päevi sisustatakse aastaringselt erinevate ja mitmekülgsete huvitegevustega.

Alates 880.- eurot

Teenused

Meditsiinilised teenused

Järve Südamekodus töötab meditsiiniõde, kes jälgib elanike tervist, võtab analüüse ning teeb koostööd perearstiga. Parema hooldustulemuse saavutamiseks saab võimalusel kasutada funktsionaalvoodeid ja lamatistevastaseid madratseid ning muid abivahendeid liikuvuse parandamiseks.

Hügieeniteenused

Iganädalane kliendi üldpesu, mille käigus tehakse käte ja jalgade hooldust. Korra nädalas pestakse isiklikku pesu, vahetatakse voodipesu ning koristatakse tube. Vajadusel sagedamini.

Arendavad teenused

Võimalus kasutada puhkeruumi ja kööginurka; värsked ajalehed ja interneti kasutamise võimalus. Igal korrusel ja puhkekohas on televiisor. Tegevusjuhendaja abistab elanikke päevakava loomisel ja selle jälgimisel, toimuvad hommikused võimlemised, käelised tegevused, mõttemängud, ekskurssioonid Kuremäe Kloostrisse, Toila-Oru parki, Aa randa.

Soovijaile igapäevane õues liikumise võimalus. Päeva- ja huvitegevuste läbiviimisel arvestatakse elanike soove ja vajadusi ning kõik tegevused on kohandatud igaühe võimetele.

Toitlustus

Kolm korda päevas pakutakse oma köögis valmistatud maitsvaid koduseid toite, soovijatele pakutakse vahepala. Toidu valmistamisel kasutatakse võimalikult palju kohalike talunike poolt kasvatatud ja tarnitud toorainet. Menüü koostamisel arvestatakse diabeetikute ja allergikute vajadusi. Igal korrusel on kohvi ja tee keetmise võimalus ning ühine külmkapp.

Teenused lähedastele

Lähedastele pakutakse võimalusel hingehoiuteenust, majas on privaatne kohtumisruum.

Looduskeskkond

Maja ümbritsevad kaunid lillepeenrad, puud ja põõsad. Aknast laiub vaade rohelusele. Õueala on ümbritsetud aiaga, kus kasvavad põlispuud, mis pakuvad varju kuumal suvepäeval ja sügisvärvides olles silmailu. Elanikud hoolitsevad meelsasti aialillede eest.

Majutus

Majutus on 1 ja 2 kohalistes tubades. Toad on soojad, puhtad ja mugavalt sisustatud. Isiklikud asjad on lubatud. Majas liikumiseks on abiks suur lift, kuhu pääseb ratastooliga.

Kontaktid

Juhataja

Tiina Luts

+372 5305 1565

tiina@sudamekodud.ee

+372 3373402 lauatelefon

+372 57801601 hooldusjuht/medõde

+372 56921423 majandusjuhataja

+372 53012026 III korrus

+372 51908157 I, II korrus

Andmed

Järve Südamekodu OÜ (reg kood 16318193)

Lai 2, Kohtla-Järve linn, 30328, Ida-Virumaa

Arvelduskonto  EE787700771006608340 LHV

Küsi vaba kohta

  Hinnakiri

  PAKUTAV TEENUS TEENUSE MAKSUMUS
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE I

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist ja võimalust osaleda vabaaja tegevustes.

  Klient vajab peamiselt päevast hooldaja kõrvalabi.

  Klient tuleb iseseisvalt toime paljude enesehooldustoimingutega, kuid  vajab vähest või osalist juhendamist ja kõrvalabi igapäevaste toimingute juures (koristamine, asjaajamine, väljas liikumine).

  880 €*
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE II

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist ja võimalust osaleda vabaaja tegevustes.

  Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi.

  Kliendil on piiratud iseseisev toimetulek tingituna füüsilise võimekuse langusest ja/või mäluhäiretest. Klient vajab osalist või täielikku juhendamist ja kõrvalabi paljude igapäevaste toimingute juures (söömine, koristamine, asjaajamine, riietumine, mähkmete vahetamine, liikumine hooldaja või abivahendi abil).

  +50 €
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE III

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist ja võimalust osaleda vabaaja tegevustes.

  Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi, ohutuse tagamise eesmärgil ka järelevalvet.

  Kliendi füüsiline võimekus on väga madal ja/või kannatab mäluhäirete all. Klient vajab täielikku hooldust ja abi igapäevaste toimingute tegemisel ja enese eest hoolitsemisel (söömine, koristamine, asjaajamine, riietumine, mähkmete vahetamine, asendi vahetamine, liikumine kõrvalise abiga, pesemine, abivahendeid lamatiste ennetamiseks/ravimiseks jms).

  +110 €
  ÜLDHOOLDUSTEENUS DEMENTSUSSÜNDROOMIGA KLIENDILE

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist, võimalust osaleda vabaaja tegevustes ja ohutuse tagamise eesmärgil järelevalvet.

  Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi, ohutuse tagamise eesmärgil ka järelevalvet.

  Kliendil on diagnoositud dementsussündroom. Klient vajab täielikku järelevalvet ja abi igapäevaste toimingute tegemisel ja enese eest hoolitsemisel (söömine, koristamine, asjaajamine, riietumine, mähkmete vahetamine jms).

  +110 €
  PRIVAATNE TUBA +150 €
  LÜHIAJALINE ÜLDHOOLDUSTEENUS (kuni 3 kuud)

  Teenus sisaldab tegevusi vastavalt üldhooldusteenuse tasemele.

  37 € päev
  LÜHIAJALINE ÜLDHOOLDUSTEENUS (kuni 3 kuud) dementsussündroomiga kliendile

  Teenus sisaldab tegevusi vastavalt üldhooldusteenuse tasemele.

  53 € päev
  LISATEENUSED
  Inkontinentsi tooted (mähkmed, püksmähkmed, sidemed) Vastavalt tegelikule kulule
  Ravimid Vastavalt tegelikule kulule
  Pere- või eriarsti külastamine/transporditeenus 0,3 €/km
  Tegevusteraapia 30 min/massaaž 30 min 25 €
  Isikliku televiisori kasutamine toas 5 €/kuu
  Juuksuriteenus 5 €
  *Täpne hoolduskoha maksumus selgub personaalse konsultatsiooni ja hooldusvajaduse hindamise käigus.

  Üldhooldusteenuse tase määratakse hooldusteenusele tulemise hetkel. Protsessis osalevad klient,
  kaasfinantseerija ja teenuse osutaja. Hooldusteenuse vajaduse muutumisel võib muutuda ka hind
  vastavalt tasemele ja hinnakirjale.

  Asukoht