Pirita Südamekodu

Pirita Südamekodu asub looduskaunis kohas Pirita-Kosel, kõigest 15 minuti sõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Piisavalt lähedal, et oleks mugav tulla, ja piisavalt kaugel, et tunda privaatsust.
Tegemist on turvalise ja rahuliku kohaga. Pirita Südamekodu ümbritseb kaunis loodus, Pirita jõgi, matka- ja terviserajad.
Pirita Südamekodu personal koosneb kvalifitseeritud spetsialistidest. Meie kollektiivi on kutsutud ainult sõbralikud ja hoolsad inimesed, kelle ülesandeks on hoolitseda ja leida personaalne lähenemine igale hooldekodu elanikule.

Alates 1475.- eurot
Isiku hooldusega seotud kulu 685.- eurot

Teenused

Aktiivsed tegevused

Anname endast parima, et iga Pirita Südamekodu elanik tunneks end nagu kodus. Just sel põhjusel pakume majas ka erinevaid tegevusi ja üritusi.

Siin leidub palju põnevat nii käsitöö-, maalimis- kui ka lauamängude huviringis. Aiatööde huvilised saavad siin oma ideid teoks teha ja kanda hoolt ilutaimede eest. Meil on avatud suur suveterrass, kus samuti saab mõnusalt aega veeta ja päikest nautida. Nende jaoks, kes soovivad avastada kirjandusklassikat, on loodud lugemisnurgake.

Meditsiinilised teenused

Pirita Südamekodus töötavad õed iga päev, kes jälgivad klientide tervislikku seisundit, märkavad muutusi, tagavad arsti poolt määratud ravimite nõuetekohase manustamise, suhtlevad kliendi perearsti ja/või raviarstiga, osutavad kliendile arsti poolt määratud ravi ja diagnostikat toetava iseloomuga hooldusteenust. Samuti nõustavad õed kliendi lähedasi ning on toeks kliendile, uue elukohaga kohanemisel. Oleme Tervisekassa õendusteenuse lepingupartnerid.

Toitlustus

Hoolitseme selle eest, et toit oleks sobiv igale Südamekodu elanikule ja maitsevad koduselt. Toidud valmivad meie oma maja köögis. Toitlustamine toimub neli korda päevas.

Nädalamenüü

15.07.-21.07.24

ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE LAUPÄEV PÜHAPÄEV
Nisuhelbepuder Odrahelbepuder Riisihelbepuder Mannapuder 7-viljapuder Viieviljahelbepuder Kümneviljahelbepuder
Sulajuustuga võileib

Kohv/tee

Heeringaga võileib

Kohv/tee

Suitsuvorstiga võileib

Kohv/tee

Juustu-ürdimäärdega võileib

Kohv/tee

Singiga võileib

Kohv/tee

Juustuvorstiga võileib

Kohv/tee

Munavõiga võileib

Kohv/tee

Köögiviljasupp lihaga Tomatine hakklihakaste Püreesupp lihaga Kapsa-hakklihahautis Rassolnik supp Hernesupp suitsulihaga Ühepajatoit kanalihaga
Kakaokohupiim maasikatoormoosiga Keedetud pasta

Hiinakapsa-porgandisalat

Kirsikissell vahukoorega Keedetud kartulid Hapukoor

Jäätis

Jogurtismuuti suvemarjadega Arbuus
Sealihakaste Kana-riisisupp Maksastrooganov Piima-makaronisupp Praetud räim marinaadis Viineri-köögivilja vormiroog Makaroni-singisalat
Keedetud kartulid

Rootsi salat

Saiake Keedetud tatar

Porgandisalat hernestega

Kalamäärdega võileib

Banaan

Kartulipuder

Vitamiinisalat

Hiinakapsa-tomatisalat majoneesi-hapukoorekastmega Sepik/sai toormoosiga
Vahvel Võileib vorstiga Küpsis Sefiir Präänik Küpsis Kama

Toitude kõrvale pakutakse leivavalikut: leib, sepik, sai ja jooke valikus: mahlajook, tomatimahl, keefir, piim

Lisateenused

Klientidele pakutakse juuksuriteenust, pediküüri ja füsioteraapiat. Klientide lähedastele pakutakse nõustamist, tagamaks kliendi võimalikult iseseisev toimetulek igapäevaelu tegevustes. Lisaks pakutakse hingehoiuteenust.

Looduskeskkond

Pirita Südamekodu asub looduskaunis kohas Pirita-Kosel. Hooldekodu ümbritseb kaunis loodus, Pirita jõgi, matka- ja terviserajad. Tegemist on rahuliku, turvalise ja hoolitsetud siseõuealaga.

Majutus

Meie jaoks on väga oluline, et meie klientidel oleks Pirita Südamekodus kodune, mugav ja turvaline. Selleks pöörame suurt tähelepanu interjööri välimusele, kasutame heledaid ja meeldivaid toone ning loome koosolemise nurgakesi. Mööbel on kaasaaegne, funktsionaalne ja mugav, mis tagab turvalise äraolemise ka voodikesksele kliendile.

Võimalused interneti ja televiisori kasutamiseks.

Pirita Südamekodus on ühesed- ja kahekohalised toad. Ööpäevaringse abi kutsumise võimalus.

Kontaktid

Juhataja

Jane Kallion

+372 55519605

pirita@sudamekodud.ee

+372 58553308 Hooldusjuht

+372 55901101 Administraator

+372 5343988 Õde 1.korrusel

+372 53885153 Õde 2.korrusel

+372 5240800 A3 osakond

+372 56500978 A5 osakond

+372 53462846 B1 osakond

+372 55594533 B3 osakond

+372 53472437 B5 osakond

+372 51937393 B6 osakond

Külastamine

E-P 10:00-18:00

Pirita Südamekodusse tuleb kesklinnast buss nr 5 (Metsakooli tee lõpppeatus)

Andmed

Hunditubaka tee 12, Tallinn, Harju maakond, 12015

Südamekodud AS (reg kood 14168513)
Juriidiline aadress Karjavälja tänav 4, Tallinn 12918
Arvelduskonto: EE207700771002349823

Küsi

vaba kohta

  Hinnakiri

  PAKUTAV TEENUS TEENUSE MAKSUMUS
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE 1

  Madala hooldusvajadusega kliendile

  Üldhooldusteenuse tase 1 on madala hooldusvajadusega kliendile, kes tuleb iseseisvalt toime paljude enesehooldustoimingutega, kuid vajab vähest või osalist juhendamist ja kõrvalabi igapäevaste toimingute juures. Meie professionaalne ja kogemustega personal on abiks söömisel, riietumisel, liikumisel, pesemisel, asjaajamisel jms.

  1475€*
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE 2

  Keskmise hooldusvajadusega kliendile

  Üldhooldusteenuse tase 2 on keskmise hooldusvajadusega kliendile, kes igapäevaste toimingute juures vajab osalist või täielikku juhendamist ja kõrvalabi paljude igapäevaste toimingute juures meie kogemustega personali poolt. Meie professionaalne ja kogemustega personal on abiks söömisel, hügieenitoimingutel, asjaajamisel, riietumisel, mähkmete vahetamisel, liikumisel jms.

  +90 €
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE 3

  Kõrge hooldusvajadusega kliendile

  Üldhooldusteenuse tase 3 on kõrge hooldusvajadusega kliendile, kelle füüsiline võimekus on väga madal ja/või kannatab mäluhäirete all. Klient vajab täielikku hooldust ja abi igapäevaste toimingute tegemisel ja enese eest hoolitsemisel. Meie professionaalne ja kogemustega personal on abiks söömisel, koristamisel, asjaajamisel, riietumisel, mähkmete vahetamisel, asendi vahetamisel, liikumisel, pesemisel, stoomide hooldusel, kateetri vahetusel jms.

  +180 €
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE 4

  Väga kõrge hooldusvajadusega kliendile

  Üldhooldusteenuse tase 4 on väga kõrge hooldusvajadusega kliendile, kellel on diagnoositud dementsussündroom, mõni raske infektsioon või kui inimene kannatab raske sõltuvushäire all nagu alkoholism või narkomaania. Klient vajab täielikku hooldust, järelevalvet ja abi igapäevaste toimingute tegemisel ja enese eest hoolitsemisel. Meie professionaalne ja kogemustega personal on abiks söömisel, koristamisel, asjaajamisel, riietumisel, mähkmete vahetamisel, asendi vahetamisel, liikumisel, pesemisel jms.

  +275 €
  PRIVAATNE TUBA +350 €
  Inkontinentsi tooted (mähkmed, püksmähkmed, sidemed) Vastavalt tegelikult kulule
  Ravimid Vastavalt tegelikule kulule
  *Täpne hoolduskoha maksumus selgub personaalse konsultatsiooni ja hooldusvajaduse hindamise käigus.
  Igal Südamekodul on eripärad, mis seavad teenuse osutamiseks omad võimalused ja piirangud. Täpsem informatsioon vastavast Südamekodust.
  Üldhooldusteenuse tase määratakse hooldusteenusele tulemise hetkel. Protsessis osalevad klient, kaasfinantseerija ja teenuse osutaja. Hooldusteenuse vajaduse muutumisel võib muutuda ka hind vastavalt tasemele ja hinnakirjale.
  Alates 1. juulist 2023 osaleb riik hooldekodu kohatasu maksmisel, tasudes hooldekodu hoolduspersonali kulud. Pirita Südamekodu hoolduspersonali kulu inimese kohta on 675€ ning alates 01.04.2024 on 685€.

  Teenus sisaldab

  • Majutus
  • Toitlustus 4 korda päevas
  • 24/7 hooldusteenus
  • Abi pesemisel/hügieenitoimingutel
  • Ohutuse tagamise eesmärgil järelevalve
  • Abi ravimite manustamisel ja soetamisel
  • Õe teenus vastavalt vajadusele (k.a õendusabi hooldekodus)
  • Pesu pesemine
  • Igapäevane ruumide korrashoid
  • Vajadusel elektriliselt reguleeritav voodi
  • Elektriline hädaabinupp toas
  • Võimalus osaleda vabaaja tegevustes
  • Vajadusel abivahendeid lamatiste ennetamiseks/ravimiseks
  • Turvaline ja hoolitsetud õueala
  • Professionaalsed ja hoolivad töötajad

  Video

  Asukoht

  kaardil