Pirita Südamekodu

Pirita Südamekodu asub looduskaunis kohas Pirita-Kosel, kõigest 15 minuti sõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Piisavalt lähedal, et oleks mugav tulla, ja piisavalt kaugel, et tunda privaatsust.
Tegemist on turvalise ja rahuliku kohaga. Pirita Südamekodu ümbritseb kaunis loodus, Pirita jõgi, matka- ja terviserajad.
Pirita Südamekodu personal koosneb kvalifitseeritud spetsialistidest. Meie kollektiivi on kutsutud ainult sõbralikud ja hoolsad inimesed, kelle ülesandeks on hoolitseda ja leida personaalne lähenemine igale hooldekodu elanikule.

Alates 1190.- eurot

Teenused

Aktiivsed tegevused

Anname endast parima, et iga Pirita Südamekodu elanik tunneks end nagu kodus. Just sel põhjusel pakume ka laia valikut huviringe.

Siin leidub palju põnevat nii käsitöö- kui ka lauamängude huviringis. Aiatööde huvilised saavad siin oma ideid teoks teha ja kanda hoolt ilutaimede eest. Nende jaoks, kes soovivad avastada kirjandusklassikat, on loodud lugemisklubi, meelte ergutamiseks aga tunnetus- ja meeltetuba.

Meditsiinilised teenused

Pirita Südamekodus 24 h töötavad meditsiiniõed jälgivad klientide tervislikku seisundit, märkavad muutusi, tagavad arsti poolt määratud ravimite nõuetekohase manustamise, suhtlevad kliendi perearsti ja/või raviarstiga, osutavad kliendile arsti poolt määratud ravi ja diagnostikat toetava iseloomuga hooldusteenust

Toitlustus

Hoolitseme selle eest, et toit oleks sobiv igale Südamekodu elanikule ja maitse poolest sama hea kui kodune. Toidud valmivad meie oma maja köögis.

Lisateenused

Klientidele pakutakse juuksuriteenust ja füsioteraapiat. Klientide lähedastele pakutakse nõustamist, tagamaks kliendi võimalikult iseseisev toimetulek igapäevaelu tegevustes. Lisaks pakutakse hingehoiuteenust.

Looduskeskkond

Pirita Südamekodu asub looduskaunis kohas Pirita-Kosel. Hooldekodu ümbritseb kaunis loodus, Pirita jõgi, matka- ja terviserajad. Tegemist on rahuliku ja turvalise kohaga. Hooldekodu siseõu pakub palju rohelust meie klientidele.

Majutus

Meie jaoks on väga oluline, et elanikel oleks Pirita Südamekodus võimalikult mugav ja hubane. Selleks pöörame suurt tähelepanu interjööri välimusele, kasutame heledaid ja meeldivaid toone. Meie mööbel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, et tagada klientide turvalisus.

Pirita Südamekodus on ühesed ja kahesed toad, mis sobivad nii tugevamatele elanikele kui ka neile, kes vajavad lisahoolt ja tuge.

Kontaktid

Juhataja

Suzan Nezametdin

+372 55675557

pirita@sudamekodud.ee

+372 55901101 Üldtelefon

+372 5240800 1.korrus

+372 55594533 2.korrus

Külastused

Alates 21.03.2022 on lubatud külastamine Teie lähedaste tubadesse igapäevaselt ajavahemikus 14:00-17:00. Pirita Südamekodu ruumides palun kanda maski.

Pakkide toomine elanikele

Elanikele toodud/saadetud pakke võtame vastu ja anname üle. Palume nimeline pakk jätta valvelauda, kust need toimetatakse paki saajale.

Andmed

Hunditubaka tee 12, Tallinn, Harju maakond, 12015

Pirita Südamekodu OÜ (reg kood 14934769)
Juriidiline aadress Hunditubaka tee 12, Tallinn, Harju maakond, 12015
Arvelduskonto: EE167700771004667516

Küsi

vaba kohta

  Hinnakiri

  PAKUTAV TEENUS TEENUSE MAKSUMUS
  I ASTE – vähest kõrvalist abi vajavad elanikud Koht kahekohalises toas 1190€*, koht ühekohalises toas 1390€*
  Hind sisaldab: Majutust, toitlustamist 4 x päevas, vabaaja- ja huvitegevust vastavalt võimetele ja vajadustele, transporditeenust koos saatjaga, ööpäevaringset meditsiinipersonali abi, pesupesemist (voodipesu, isiklik pesu ja riietus), esmaabiravimeid ja -vahendeid
  II ASTE – osalist kõrvalist abi vajavad elanikud Koht kahekohalises toas 1290€*, koht ühekohalises toas 1490€*
  Hind sisaldab: Majutust, toitlustamist 4 x päevas, vabaaja- ja huvitegevust vastavalt võimetele ja vajadustele, transporditeenust koos saatjaga, ööpäevaringset meditsiinipersonali abi, hooldus- ja põetusvahendeid vastavalt vajadustele, igapäevaelu tegevuste juures osalist kõrvalist hooldusabi ja juhendamist, pesupesemist (voodipesu, isiklik pesu ja riietus), esmaabiravimeid ja -vahendeid
  III ASTE – suuremat tähelepanu ja hoolt vajavad elanikud, sealhulgas dementsuse sündroomiga inimesed Koht kahekohalises toas 1490€*, koht ühekohalises toas 1690€*
  Hind sisaldab: Majutust, toitlustamist 4 x päevas, vabaaja- ja huvitegevust vastavalt võimetele ja vajadustele, transporditeenust koos saatjaga, ööpäevaringset meditsiinipersonali abi, hooldus- ja põetusvahendeid, igapäevaelu tegevuste juures osalist kõrvalist hooldusabi ja juhendamist, pesupesemist (voodipesu, isiklik pesu ja riietus), esmaabiravimeid ja -vahendeid
  Päevahoiuteenus Hind alates 50€
  Teenus on mõeldud eelkõige dementsussündroomi all kannatavatele inimestele.
  Päevahoid on avatud tööpäeviti ajavahemikus 08.00-18.00.
  Agressiivseid ja akuutseisundis inimesi päevahoiuteenusele ei võeta.
  Hind sisaldab toitlustamist, vabaaja- ja huvitegevust
  Intervallhoiuteenus Hind alates 50€
  Teenusele on oodatud eakad, kelle lähedased/hooldajad vajavad võimalust ajutiseks puhkuseks või erijuhtudel kodust eemal viibimiseks.
  Teenuse osutamisel tagatakse eakale tema seisundile vastav hooldamine, toitlustamine, vaba aja sisustamine ja meditsiinilise abi korraldamine.

  Asukoht

  kaardil