Valkla Südamekodu

Valkla Südamekodu asub Tallinnast vähem kui 40 km kaugusel Kuusalu vallas, kus jalutuskäik kaunisse liivaranda kestab vaid paarkümmend minutit. Valkla Südamekodus on hea elada igal auväärses eas memmel-taadil ning härral-proual sõltumata sellest, kas liikuda saab iseseisvalt või mitte. Valklasse on oodatud ka dementsussündroomiga eakad. Valkla Südamekodu iseloomustab meeldiv ja avar elukeskkond koos sõbraliku ja professionaalse hooldusteenusega.

Alates 895.- eurot

Valkla Südamekodu

teenused
Meditsiinilised teenused

Valkla Südamekodu pakub õendusteenust. Parema hooldustulemuse saavutamiseks kasutatakse funktsionaalvoodeid ja lamatistevastaseid madratseid. Laenutada saab abivahendeid liikuvuse parandamiseks (rulaator, käimisraam jt). Tegevusterapeudi teenuse võimalus.

Hügieeniteenused

Iganädalane kliendi üldpesu, mille käigus tehakse käte ja jalgade hooldust. . Korra nädalas (vajadusel sagedamini) pestakse isiklikku- ja voodipesu ning koristatakse tube.

Arendavad teenused

Võimalus on külastada raamatukogu, iga päev õues liikuda ja kasutada välijõusaali. Samuti on maja saalis jõusaal. Saab osaleda kultuuriüritustel ja jumalateenistustel. Igal korrusel töötab televiisor. Võimalus kasutada puhkeruumi ja kööginurka. Päeva- ja huvitegevuste läbiviimisel arvestatakse elanike soove ja vajadusi ning kõik tegevused on kohandatud vastavalt võimetele. 

Toitlustus

Kolm korda päevas pakutakse oma köögis valmistatud maitsvaid koduseid toite, soovijatele lisaks vahepala. Menüü koostamisel arvestatakse diabeetikute ja allergikute vajadusi. Igal korrusel on kohvi ja tee keetmise võimalus ning igal korrusel on elanikele ühine külmkapp. 

Teenused lähedastele

Sotsiaalne nõustamine

Looduskeskkond

Suur õueala on piiratud aiaga, milles on privaatsemaid nurgakesi ja välijõusaal. Lähedal on Meri ja mets. Dementsussündroomiga elanikele on eraldi avar siseõu koos istumisnurgakestega.

Kontaktid

Juhataja

Elge Härma

+372 512 1243

valkla@sudamekodud.ee

Külastused

Pakkide toomine elanikele

Elanikele toodud/saadetud pakke võtame vastu ja anname üle. Palume pakk anda töötaja kätte, kes toimetab selle paki saajale tuppa.

Andmed

Valkla Südamekodu OÜ (reg kood 16130489)
Valklaranna tee 36, Valkla küla, Kuusalu vald, Harju maakond 74630

Arvelduskonto: EE847700771006139916

Küsi

vaba kohta

    Hinnakiri

    Avatakse jaanuaris 2022 Alates 895.-

    Asukoht

    kaardil