Valkla Südamekodu

Valkla Südamekodu asub Tallinnast vähem kui 40 km kaugusel Kuusalu vallas, kus jalutuskäik kaunisse liivaranda kestab vaid paarkümmend minutit. Valkla Südamekodus on hea elada igal auväärses eas memmel-taadil ning härral-proual sõltumata sellest, kas liikuda saab iseseisvalt või mitte. Valklasse on oodatud ka dementsussündroomiga eakad. Valkla Südamekodu iseloomustab meeldiv ja avar elukeskkond koos sõbraliku ja professionaalse hooldusteenusega.

Alates 895.- eurot

Teenused

Meditsiinilised teenused

Valkla Südamekodu pakub õendusteenust. Parema hooldustulemuse saavutamiseks kasutatakse funktsionaalvoodeid ja lamatistevastaseid madratseid. Laenutada saab abivahendeid liikuvuse parandamiseks (rulaator, käimisraam jt). Tegevusterapeudi teenuse võimalus.

Hügieeniteenused

Iganädalane kliendi üldpesu, mille käigus tehakse käte ja jalgade hooldust. . Korra nädalas (vajadusel sagedamini) pestakse isiklikku- ja voodipesu ning koristatakse tube.

Arendavad teenused

Võimalus on külastada raamatukogu, iga päev õues liikuda ja kasutada välijõusaali. Samuti on maja saalis jõusaal. Saab osaleda kultuuriüritustel ja jumalateenistustel. Igal korrusel töötab televiisor. Võimalus kasutada puhkeruumi ja kööginurka. Päeva- ja huvitegevuste läbiviimisel arvestatakse elanike soove ja vajadusi ning kõik tegevused on kohandatud vastavalt võimetele. 

Toitlustus

Kolm korda päevas pakutakse oma köögis valmistatud maitsvaid koduseid toite, soovijatele lisaks vahepala. Menüü koostamisel arvestatakse diabeetikute ja allergikute vajadusi. Igal korrusel on kohvi ja tee keetmise võimalus ning igal korrusel on elanikele ühine külmkapp. 

Teenused lähedastele

Sotsiaalne nõustamine

Looduskeskkond

Suur õueala on piiratud aiaga, milles on privaatsemaid nurgakesi ja välijõusaal. Lähedal on Meri ja mets. Dementsussündroomiga elanikele on eraldi avar siseõu koos istumisnurgakestega.

Kontaktid

Juhataja

Elge Härma

+372 512 1243

valkla@sudamekodud.ee

+372 5783 3326 Hooldusjuht

Külastused

Pakkide toomine elanikele

Elanikele toodud/saadetud pakke võtame vastu ja anname üle. Palume pakk anda töötaja kätte, kes toimetab selle paki saajale tuppa.

Andmed

Valkla Südamekodu OÜ (reg kood 16130489)
Valklaranna tee 36, Valkla küla, Kuusalu vald, Harju maakond 74630

Arvelduskonto: EE847700771006139916

Küsi vaba kohta

  Hinnakiri

  PAKUTAV TEENUS TEENUSE MAKSUMUS
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE I

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist ja võimalust osaleda vabaaja tegevustes.

  Klient vajab peamiselt päevast hooldaja kõrvalabi.

  Klient tuleb iseseisvalt toime paljude enesehooldustoimingutega, kuid  vajab vähest või osalist juhendamist ja kõrvalabi igapäevaste toimingute juures (koristamine, asjaajamine, väljas liikumine).

  895 €*
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE II

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist ja võimalust osaleda vabaaja tegevustes.

  Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi.

  Kliendil on piiratud iseseisev toimetulek tingituna füüsilise võimekuse langusest ja/või mäluhäiretest. Klient vajab osalist või täielikku juhendamist ja kõrvalabi paljude igapäevaste toimingute juures (söömine, koristamine, asjaajamine, riietumine, mähkmete vahetamine, liikumine hooldaja või abivahendi abil).

  +85 €
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE III

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist ja võimalust osaleda vabaaja tegevustes.

  Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi, ohutuse tagamise eesmärgil ka järelevalvet.

  Kliendi füüsiline võimekus on väga madal ja/või kannatab mäluhäirete all. Klient vajab täielikku hooldust ja abi igapäevaste toimingute tegemisel ja enese eest hoolitsemisel (söömine, koristamine, asjaajamine, riietumine, mähkmete vahetamine, asendi vahetamine, liikumine kõrvalise abiga, pesemine, abivahendeid lamatiste ennetamiseks/ravimiseks jms).

  +170 €
  ÜLDHOOLDUSTEENUS DEMENTSUSSÜNDROOMIGA KLIENDILE

  Teenus sisaldab: majutust, toitlustamist, ööpäevaringset hooldust ja meditsiinilist järelevalvet, pesu pesemist, võimalust osaleda vabaaja tegevustes ja ohutuse tagamise eesmärgil järelevalvet.

  Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi, ohutuse tagamise eesmärgil ka järelevalvet.

  Kliendil on diagnoositud dementsussündroom. Klient vajab täielikku järelevalvet ja abi igapäevaste toimingute tegemisel ja enese eest hoolitsemisel (söömine, koristamine, asjaajamine, riietumine, mähkmete vahetamine jms).

  +255 €
  PRIVAATNE TUBA +200 €
  LÜHIAJALINE ÜLDHOOLDUSTEENUS (kuni 3 kuud)

  Teenus sisaldab tegevusi vastavalt üldhooldusteenuse tasemele.

  37 € päev
  LÜHIAJALINE ÜLDHOOLDUSTEENUS (kuni 3 kuud) dementsussündroomiga kliendile

  Teenus sisaldab tegevusi vastavalt üldhooldusteenuse tasemele.

  53 € päev
  LISATEENUSED
  Inkontinentsi tooted (mähkmed, püksmähkmed, sidemed) Vastavalt tegelikule kulule
  Ravimid Vastavalt tegelikule kulule
  Pere- või eriarsti külastamine/transporditeenus 20 € + 0,3 €/km
  Tegevusteraapia 30 min 15 €
  Füsioteraapia 15 min 13 €
  Juuksur meeste lõikus, juuste piiramine, naiste lõikus 17 €, 20 €, 25€
  Isikliku televiisori kasutamine toas 8 €/kuu
  Lühiajaline ruumirent elanikke lähedastele tähtpäevade tähistamiseks 15 € tund
  Saali rent 20 € tund
  *Täpne hoolduskoha maksumus selgub personaalse konsultatsiooni ja hooldusvajaduse hindamise käigus.

  Üldhooldusteenuse tase määratakse hooldusteenusele tulemise hetkel. Protsessis osalevad klient,
  kaasfinantseerija ja teenuse osutaja. Hooldusteenuse vajaduse muutumisel võib muutuda ka hind
  vastavalt tasemele ja hinnakirjale.

  Asukoht