Värska Südamekodu

Värska Südamekodu on privaatse keskkonnaga ja professionaalse hooldusteenindusega eakate kodu, mis asub Kagu-Eestis Tartust 100 kilomeetri kaugusel unikaalses Setomaa vallas Saatse külas, mida ilmestab ilus looduskeskkond ja rikkalik kultuur. Värska Südamekodus on nii aktiivseid eakaid, kellele on oluline privaatne asukoht, kui ka voodihaigeid ja liikumispuudega eakaid, kelle jaoks on tähtis heal tasemel hooldusteenus.

Alates 789.- eurot

Värska Südamekodu

teenused
Meditsiinilised teenused

Värska Südamekodus töötab meditsiiniõde, kes jälgib elanike tervist, võtab analüüse ning teeb tihedat koostööd Värska perearstikeskusega. Vajaduse korral saab tellida füsioterapeudi teenust. Parema hooldustulemuse saavutamiseks saab võimalusel kasutada funktsionaalvoodeid ja lamatistevastaseid madratseid ning laenutada abivahendeid liikuvuse parandamiseks.

Hügieeniteenused

Enamus tubades on duširuum ja WC. Lisaks on majas saun, kus saavad kosutust leilisõbrad. Iganädalane kliendi üldpesu, mille käigus tehakse käte ja jalgade hooldust Korra nädalas (vajadusel sagedamini) pestakse isiklikku- ja voodipesu ning koristatakse tube. Tagatud on juuksuri, maniküüri ja pediküüri teenus.

Arendavad teenused

Külaraamatukogu ja avalik internetipunkt asuvad samas majas. Majas on WiFi. Raamatukogust saavad soovijad ajalehti ja lugemisvara ka tuppa tellida. Igal korrusel on televiisor. Jumalasõna jagatakse korra kuus. Võimalus kasutada puhkeruumi ja kööginurka. Päeva- ja huvitegevuste läbiviimisel arvestatakse elanike soove ja vajadusi ning kõik tegevused on kohandatud vastavalt igaühe võimetele.

Toitlustus

Kolm korda päevas serveeritakse oma köögis valmistatud maitsvaid koduseid toite, soovijatele pakutakse vahepala. Võimaluse korral eelistatakse toidu valmistamisel kohalikku kvaliteetset toorainet, tagades kvaliteetne teenus. Menüü koostamisel arvestatakse diabeetikute ja allergikute vajadusi. Igal korrusel on kohvi ja tee keetmise võimalus ning ühine külmkapp klientide käsutuses.

Looduskeskkond

Maja ümbritseb endise kooli park ja aed, kus võib leida väärikas vanuses puid ja ilupõõsaid. Maja ees on suveaed koos pargipinkidega, kivist kõnnitee ja lehtla, mis sobib väheliikuvale ja loodust armastavale kliendile. Suveperioodil rõõmustavad elanikke kohaliku taluniku lambad, vaid mõnekümne meetri kaugusel majast, loodusteraapiat pakub mururobot, kellesse suhtutakse teatava aukartusega.

Toad

Värska Südamekodus on enamus 1- ja 2- inimese toad ja mõni 3-inimese tuba, milles on oma WC ja duširuum. Toad on varustatud häirenupu süsteemiga, et vajadusel kiiresti kutsuda hooldaja. Lubatud on kaasa võtta oma mööblit ja armsaid asju, mis tekitavad kodutunde. Televiisori jaoks on valmisolek tubades olemas. Päikesepoolsetes tubades on konditsioneer, esimese korruse tubadest pääseb terassile. Majas on lift, mis hõlbustab liikumist kahe korruse vahel.

Kontaktid

Juhataja

Katerina Vako

+372 5813 1506

varska@sudamekodud.ee

+372 5341 4722 hooldajad

Külastused

Pakkide toomine elanikele

Elanikele toodud/saadetud pakke võtame vastu ja anname üle. Palume pakk anda töötaja kätte, kes toimetab selle paki saajale tuppa.

Andmed

Värska Südamekodu OÜ (reg kood 12644292)
Saatse kool, Saatse küla, Setomaa vald, Võru maakond 64037

Arvelduskonto: EE267700771002362907

Küsi

vaba kohta

  Hinnakiri

  PAKUTAV TEENUS TEENUSE MAKSUMUS
  Ööpäevaringne üldhooldusteenus 789 € kuus
  Ööpäevaringne üldhooldusteenus ühekohalises toas 849 € kuus
  Nakkusohust tulenev täiendav hooldus 50 € kuus
  Mähkmed 1 (vähesem mähkmekulu või imavad püksid) 35 € kuus
  Mähkmed 2 (kõrge mähkmekulu, imavad aluslinad) 70 € kuus
  Ratastooli rent kuus 15 € kuus
  Rulaatori rent kuus 5 € kuus
  Käimiskitse rent kuus 10 € kuus
  Täiendavad teenused, mis ei kajastu hinnakirjas ning mis ei kuulu üldhooldusteenuse hulka, on võimalik hooldekoduga erakorraliselt kokku leppida.

  Asukoht

  kaardil