Merivälja Südamekodu

Merivälja Südamekodu paikneb rahulikus Tallinna eeslinnas, mis ei jää aga kesklinnast kaugele. Mererannani on vähem kui 700 meetrit ja linnakeskus asub umbes 7 kilomeetri kaugusel. Ühistranspordiga jõuab kiiresti nii kesklinna kui ka lähima ümbruskonna paikadesse. Merivälja Südamekodu kvaliteetselt sisustatud ühe- ja kahekohalised toad loovad elanikele turvalise ja õdusa kodutunde.
Merivälja Südamekodu pakub mugavat elamist õdusas atmosfääris, kusjuures kogu maja on asjatundjad kujundanud nii, et on võimalik takistusteta igale poole pääseda. Soojad värvitoonid, kena mööbel ja kaunid dekoratiivsed kujunduselemendid aitavad kaasa kodutunde tekkimisele. Tubadesse võib kaasa tuua oma mööblit ja armsaks saanud mälestusesemeid. Merivälja Südamekodus on olemas kõik mugavused: suur retseptsiooniga fuajee, hubased ühisruumid, kohvik, suur saal ühisüritusteks ja söögisaalid igal korrusel. Eraldi pakutakse korrapäraselt juuksuri, pediküüri-maniküüri kui ka massaaži teenust.

Alates 34,00 € päev

Merivälja Südamekodu

teenused

Ööpäevaringne abi ja toetus

Pole midagi tähtsamat kui see, et kliendid saavad meie abi ja toetuse peale alati täiesti kindlad olla. Majas on kutsungisüsteem, mille abil on võimalik igal ajal abi kutsuda. Kogenud personal töötab majas ööpäevaringselt ja 365 päeval aastas. Olgu tegu olmeteenuste või igapäevase kehahooldusega, riietumise, ravimite võtmise või toitlustamisega – abistame ja toetame alati ja kindlasti, kui selleks vajadus tekib.

Aktiveerivad tegevused

Elukvaliteet ja elurõõm mängivad Merivälja Südamekodus tähtsat rolli. Meie tegevuste ja ürituste programm pakub samaväärselt tegevust nii vaimule kui kehale. Eriliselt peame silmas veel olemasolevate jõuvarude ja võimete arendamist. Aktiveerivate ja taastavate meetmete nagu toolivõimlemise või spetsiaalsete tegevuste eesmärgiks on iseseisva tegutsemisvõime toetamine. Läheneme oma klientidele ka individuaalselt.

Lai valik ühiseid ettevõtmisi ei lase igavusel võimust võtta ja pakub köitvat seltskondlikku tegevust. Iganädalased tegevused pakuvad meie klientidele rohkelt väljakutseid hakkama  saada nii mälumängus, ristsõnadel lahendamisel. Toimuvad kohtumised huvitavate inimestega.

Oluliseks sündmuseks on igakuiselt  tähistatavad sünnipäevad, kust ei puudu kook ja kohv ning muusika. Kontserte pakuvad Eesti armastatud artistid.

Meditsiinilised teenused

Merivälja Südamekodus 24 h töötavad meditsiiniõed jälgivad klientide tervislikku seisundit, märkavad muutusi, tagavad arsti poolt määratud ravimite nõuetekohase manustamise, suhtlevad kliendi perearsti ja/või raviarstiga,  osutavad kliendile arsti poolt määratud ravi ja diagnostikat toetava iseloomuga hooldusteenust

Toitlustus

Hea enesetunde aluseks on omavahel hästi sobitatud ja vaheldusrikas toit. Toitlustamise eest hoolitseb meie oma köök. Menüü on mitmekülgne ning vanainimesele sobiv. Ühisteks  söögiaegadeks kogunevad kliendid oma korruse söögisaali, sest heas seltskonnas maitseb toit lihtsalt paremini

Teenused lähedastele

Kliendi lähedaste nõustamine tagamaks kliendi võimalikult iseseisev toimetulek igapäevaelu tegevustes. Lisaks pakutakse hingehoiuteenus

Looduskeskkond

Merivälja Südamekodu asub keset suurt parki, lähedal merele, eemal linnamürast.

Toad

Majutamine ühe- ja kahe-kohalistes kutsungisüsteemiga varustatud telefoni-, kaabel TV- ja internetivalmidusega tubades.

Kontaktid

Juhataja

Ene Katkosilt

+372 54490959

ene@sudamekodud.ee

+372 6092605 Üldtelefon

+372 6230607 Valveõde

merivalja@sudamekodud.ee Üldmeiliaadress

Külastused

Külastustele piiranguid ei ole.

Andmed

Ranniku tee 48, Tallinn, Harju maakond, 12113

Südamekodud AS (reg kood 14168513)
Juriidiline aadress Karjavälja tänav 4, Tallinn 12918
Arvelduskonto: EE207700771002349823

Küsi

vaba kohta

  Hinnakiri

  HOOLDUSABI VAJADUS 1. aste 2. aste 3. aste
  Koht kahekohalises toas 34,00 € päev 37,00 € päev 39,00 € päev
  Ühekohaline tuba 42,00 € päev 44,00 € päev 46,00 € päev
  Väike privaattuba 45,00 € päev 47,00 € päev 49,00 € päev
  Suur privaattuba 50,00 € päev 53,00 € päev 55,00 € päev
  Geriaatriaosakond: 1-KOHALINE TUBA 47,00 € päev 49,00 € päev
  Geriaatriaosakond: KOHT 2-KOHALISES 42,00 € päev 45,00 € päev
  Apartment 52,00 € päev

  Asukoht

  kaardil