Käru Südamekodus on kinopäev 🎬
Vaatame filmi Tagurpidi torn.
Meie jaoks on vaatamine põnev, kuna noor näitleja Pilipenko on meie majas käinud koos perega laulmas. Justkui üsna tuttav inimene ja teadmine, et ta elab Türi vallas teeb ta meile veelgi tuttavamaks.

Saaremaa Südamekodus on täna ametis Kuressaare Ametikooli noored juuksurid. Kõik soovijad saavad tasuta juukselõikuse. Tööd jätkub ka pediküürijale.

Tänase vihmase hommiku Piigaste Südamekodus tegi rõõmsaks Kanepi valla naistantsurühm Karikakar. Kaunid tantsud ning laulud liigutasid meie kõigi südameid. Hea meelega lauldi kaasa ja jäädi uut esinemist ootama.

Saaremaa Südamekodu eakatele laulsid Kuressaare Hariduse Kooli lapsed. Nii kena kontsert oli. Kool kinkis meile ploomipuu, mille vilju saame varsti juba põske pista.

Sel nädalal jõudis lõpule ostutehing, millega hooldekodude operaator Südamekodud omandas Tallinna suurima kohtade arvuga erahooldekodu, Pirita pansionaadi. 255-kohaline ja eelmisel aastal valminud hooldekodu hoone kuulub EfTENi kinnisvarafondile. EfTENile ja Südamekodudele on see juba kolmas suur koostööprojekt.

„Eestis on hooldekodusid professionaalselt opereerivaid ettevõtteid endiselt vähe ja Südamekodud tõuseb nende seast kohe esile.

🧡💚 Täna käisid Käru Südamekodu elanikele külas Mesimummid, Kolde lasteaiast.
🙏 Mesimummid on kogu koroonaaja toetanud meie elanike väikeste heategudega – saates meile hulgaliselt jõulukaarte, kasvatanud lilletaimi hooldekodu kasvukastidesse, meisterdanud õueküünlaid, saatnud meile palju head tervist ja rõõmu nii videos kui ka kaardikestel.

EfTEN Real Estate Fund III AS-i tütarettevõtjad omandasid Valkla Südamekodu kinnistu ja Tartu Südamekodu hoonestusõiguse

EfTEN Valkla OÜ viis lõpule tehingu, millega omandas Südamekodud AS-lt Harjumaal Kuusalu vallas Valkla külas Valklaranna tee 36 asuva kinnistu (registriosa nr 14211002),