Täna toimus Käru Südamekodus tänu ja palve jumalateenistus Eesti riigi ja rahva heaks. Pastor Andres Tšumakov viis meid mõtetega 1918. aasta manifestile, rääkis, et meie sündinud riik ei ole iseenesest mõistetav vaid looja poolt toetatud. Jumal hoia Eestit! Ilusat kodumaa sünnipäeva!

Täna toimus Paide Südamekodu sisse pühitsemine, toimingu viis läbi Andres Tšumakov, EELK Paide Püha Risti kiriku pastor.
Pühitsemise jätkuks kinkis pastor Paide Südamekodu elanikele kiriku laulu- ja palveraamatuid, mis sai Eesti Vabariigi aastapäeva puhul sisselauldud lauluga Jumal hoia Eestit.

Merivälja SK tähistas eile Eesti sünnipäeva. Esines meie enda memmede ansambel “Arella”. Kellel jaksu rohkem, austasid hümni püsti seistes.
Elagu Eesti! 🇪🇪

Merivälja Südamekodus tähistati veebruarikuu sünnipäevasid. Õnnesoove laulis Hanna-Liina Võsa, keda saatis superpianist Johan Randvere🎹🎼

Elagu Boriss, kellel täitus 102 eluaastat! 🥳
Tänan küsimast – härra on tervise ja mõistuse juures ning auväärsele vanusele kohaselt laseb sõidutada end tõllas (loe: ratastoolis)

Palju õnne ja tervist kõikidele,

Läheneva Eesti Vabariigi aastapäeva puhul andsid südamliku kontserdi Kunda Südamekodus Viru-Nigula valla muusikakooli õpilased. Nad esitasid omaloomingut nii klaveril, kui ka lauldes. Aitäh õpilastele ja õpetaja Kaie Ajale! 🧡

Elame Kärus, elame Eestis!
Hoiame Eesti traditsioone, räägime head oma riigist ja oleme tänulikud!
Tänane Käru Südamekodu lauluring toimus Eesti meelsuses, mis algas ühiselt hümni laulmisega ja kõnelema oli kutsutud Elari Hiis, kes on Rapla maleva malevapealiku abi,

Pirita Südamekodus klõbisesid tantsukingad. Midagi nii nooruslikku, kaunist ja särtsakat ei ole me ammu näinud! 💃🕺
Sõbrapäeva üllatusesinemise teid meile noored peotantsijad Tantsustuudio Flexist🧡

Saaremaa Südamekodus tähistati eile sõbrapäeva. Mummid meisterdasid küpsisekooki ja siis tuli Ants oma pilliga.
“Nii kena olla kohe”, ütles üks Mumm 🧡