Piigaste Südamekodu osaleb dementsusega inimeste sisekoolitajate koolitusel, mida rahastab riik. Eile kogunesid Piigaste töötajad Võru Kubijal, et viia läbi sisekoolitus. Täpsemalt kliendi tausta tundmine, hooldus- ja tegevusplaan ning meeskonnatöö. Lisaks koolitusele, arutasid töötajad ka tulevikuplaane ja räägiti hetkeolukorrast Piigaste Südamekodus.

Saaremaa Südamekodus oli täna magus päev. Kuressaare Hariduse Kooli õpilased olid õpetajate päeva puhul hulga komme kokku kogunud ja nende esindaja tõi need kommid meie eakatele. Eakad maiustasid ja rõõmustasid. Hingel on soe teadmisest, et noored hoolivad eakatest ja otsustasid kommidega just meid kostitada.

Valimisjaoskonnad jõuavad Südamekodudesse. Täna said teiste hulgas valida ka Käru Südamekodu elanikud. Hääletamine on kodaniku põhiõigus, sõltumata kohast ja olukorrast.
Käru SK elanikud on pärit üle Eesti kohalikest omavalitsustes, neist oma hääleõigust kasutas täna 24% kogu elanike arvust.
PS Pildistamine on kooskõlastatud valimiskomisjoniga ja hääleandjaga.

Kunda Südamekodu tunnustus – õppijasõbralik tööandja Lääne-Virumaal aastal 2021.
Derry Vimberg Kunda Südamekodu juhataja: “Suured tänud märkajatele ning õpihimulistele kolleegidele!”

Raske õppustel, kerge lahingus. Saaremaa Südamekodus töötajad hoolivad ja harjutavad. Igal aastal midagi uut ja kordamiseks ka midagi.

Saaremaa Südamekodu eakad said täna üllatuse osaliseks. Kuressaare Rohu Lasteaia Sõnajala rühma lapsed olid meisterdanud eakate päevaks toreda postkaardi, mida raamisid lillena kõigi laste käe jäljendid. Ühiselt mõistatati, et kui suured need lapsed võiksid olla ja otsustati, et mingil hetkel meisterdavad nemad ka lastele mingi üllatuse.

Värska Südamekodu ootab oma meeskonna liikmeks ühte rõõmsat ja avala meelega kokka, kelle tööülesanded ei piirdu vaid toiduvalmistamisega, ta oskab lisaks sellele koostada menüüd ja tellib toidained. Tutvu töökuulutusega või küsi lisa infot Värska Südamekodu juhatajalt Katerina Vako lt tel 58131506
https://bit.ly/3B01uAH