Merivälja Südamekodu

Merivälja Südamekodu paikneb rahulikus Tallinna eeslinnas, mis ei jää aga kesklinnast kaugele. Mererannani on vähem kui 700 meetrit ja linnakeskus asub umbes 7 kilomeetri kaugusel. Ühistranspordiga jõuab kiiresti nii kesklinna kui ka lähima ümbruskonna paikadesse. Merivälja Südamekodu kvaliteetselt sisustatud ühe- ja kahekohalised toad loovad elanikele turvalise ja õdusa kodutunde.
Merivälja Südamekodu pakub mugavat elamist õdusas atmosfääris, kusjuures kogu maja on asjatundjad kujundanud nii, et on võimalik takistusteta igale poole pääseda. Soojad värvitoonid, kena mööbel ja kaunid dekoratiivsed kujunduselemendid aitavad kaasa kodutunde tekkimisele. Tubadesse võib kaasa tuua oma mööblit ja armsaks saanud mälestusesemeid. Merivälja Südamekodus on olemas kõik mugavused: suur retseptsiooniga fuajee, hubased ühisruumid, kohvik, suur saal ühisüritusteks ja söögisaalid igal korrusel. Eraldi pakutakse korrapäraselt juuksuri, pediküüri-maniküüri kui ka massaaži teenust.

Alates 1475 €
Isiku hooldusega seotud kulu 625.- eurot

Merivälja Südamekodu

teenused

Ööpäevaringne abi ja toetus

Pole midagi tähtsamat kui see, et kliendid saavad meie abi ja toetuse peale alati täiesti kindlad olla. Majas on kutsungisüsteem, mille abil on võimalik igal ajal abi kutsuda. Kogenud personal töötab majas ööpäevaringselt ja 365 päeval aastas. Olgu tegu olmeteenuste või igapäevase kehahooldusega, riietumise, ravimite võtmise või toitlustamisega – abistame ja toetame alati ja kindlasti, kui selleks vajadus tekib.

Aktiveerivad tegevused

Elukvaliteet ja elurõõm mängivad Merivälja Südamekodus tähtsat rolli. Meie tegevuste ja ürituste programm pakub samaväärselt tegevust nii vaimule kui kehale. Eriliselt peame silmas veel olemasolevate jõuvarude ja võimete arendamist. Aktiveerivate ja taastavate meetmete nagu toolivõimlemise või spetsiaalsete tegevuste eesmärgiks on iseseisva tegutsemisvõime toetamine. Läheneme oma klientidele ka individuaalselt.

Lai valik ühiseid ettevõtmisi ei lase igavusel võimust võtta ja pakub köitvat seltskondlikku tegevust. Iganädalased tegevused pakuvad meie klientidele rohkelt väljakutseid hakkama  saada nii mälumängus, ristsõnadel lahendamisel. Toimuvad kohtumised huvitavate inimestega.

Oluliseks sündmuseks on igakuiselt  tähistatavad sünnipäevad, kust ei puudu kook ja kohv ning muusika. Kontserte pakuvad Eesti armastatud artistid.

Meditsiinilised teenused

Merivälja Südamekodus 24 h töötavad õed jälgivad klientide tervislikku seisundit, märkavad muutusi, tagavad arsti poolt määratud ravimite nõuetekohase manustamise, suhtlevad kliendi perearsti ja/või raviarstiga,  osutavad kliendile arsti poolt määratud ravi ja diagnostikat toetava iseloomuga hooldusteenust

Toitlustus

Hea enesetunde aluseks on omavahel hästi sobitatud ja vaheldusrikas toit. Toitlustamise eest hoolitseb meie oma köök. Menüü on mitmekülgne ning vanainimesele sobiv. Ühisteks  söögiaegadeks kogunevad kliendid oma korruse söögisaali, sest heas seltskonnas maitseb toit lihtsalt paremini

Nädalamenüü

15.07.-21.07.24

ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE LAUPÄEV PÜHAPÄEV
Nisuhelbepuder / Maisimannapuder Odrahelbepuder / Hirsihelbepuder Kaerahelbepuder / Mannapuder Maisimannapuder /4-viljapuder 7-viljapuder / Riisipuder Viieviljahelbepuder / Mannapuder Kümneviljahelbepuder / Hirsihelbepuder
Peekoniga võileib

Kohv/tee

Sprotiga võileib

Kohv/tee

Suitsuvorstiga võileib

Kohv/tee

Juustuvõileib

Kohv/tee

Maksapasteediga võileib

Kohv/tee

Singiga võileib

Kohv/tee

Munavõiga võileib

Kohv/tee

Hernesupp Sealihakaste paprikaga Kana-riisisupp Ühepajatoit Hakkliha-tomatisupp Maksakaste Viiner
Riisipuder kisselliga Keedetud kartul

Hiinakapsa-porgandisalat

Kama vaarikatega

Magus saiake Jäätis Saiavorm õuntega Keedetud kartulid

Peedisalat

Jogurt

Ahju köögiviljad

Soe kaste

Kakaokohupiimakreem

Kartuli-hakklihavorm Köögiviljapüree Praetud räim marinaadis Piimasupp Tatar lihaga Risotto Makaroni-singisalat
Kurgisalat hapukoorega Keedetud kartulid

Hapukoor

Tomatisalat hapukoorega Porgandisalat
Vahvel Võileib vorstiga Küpsis Võileib juustu-vorstiga Banaan Küpsis Präänik

Toitude kõrvale pakutakse leivavalikut: leib, sepik, sai ja jooke valikus: mahlajook, tomatimahl, keefir, piim

Teenused lähedastele

Kliendi lähedaste nõustamine tagamaks kliendi võimalikult iseseisev toimetulek igapäevaelu tegevustes. Lisaks pakutakse hingehoiuteenus

Looduskeskkond

Merivälja Südamekodu asub keset suurt parki, lähedal merele, eemal linnamürast.

Toad

Majutamine ühe- ja kahe-kohalistes kutsungisüsteemiga varustatud telefoni-, kaabel TV- ja internetivalmidusega tubades.

Kontaktid

Juhataja

Ene Katkosilt

+372 54490959

ene@sudamekodud.ee

+372 6092605 Üldtelefon

+372 6230607 Valveõde

merivalja@sudamekodud.ee Üldmeiliaadress

Külastused

Külastustele piiranguid ei ole.

Andmed

Ranniku tee 48, Tallinn, Harju maakond, 12113

Südamekodud AS (reg kood 14168513)
Juriidiline aadress Karjavälja tänav 4, Tallinn 12918
Arvelduskonto: EE207700771002349823

Küsi

vaba kohta

  Hinnakiri

  PAKUTAV TEENUS TEENUSE MAKSUMUS
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE 1

  Madala hooldusvajadusega kliendile

  Üldhooldusteenuse tase 1 on madala hooldusvajadusega kliendile, kes tuleb iseseisvalt toime paljude enesehooldustoimingutega, kuid vajab vähest või osalist juhendamist ja kõrvalabi igapäevaste toimingute juures. Meie professionaalne ja kogemustega personal on abiks söömisel, riietumisel, liikumisel, pesemisel, asjaajamisel jms.

  1475€*
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE 2

  Keskmise hooldusvajadusega kliendile

  Üldhooldusteenuse tase 2 on keskmise hooldusvajadusega kliendile, kes igapäevaste toimingute juures vajab osalist või täielikku juhendamist ja kõrvalabi paljude igapäevaste toimingute juures meie kogemustega personali poolt. Meie professionaalne ja kogemustega personal on abiks söömisel, hügieenitoimingutel, asjaajamisel, riietumisel, mähkmete vahetamisel, liikumisel jms.

  +90 €
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE 3

  Kõrge hooldusvajadusega kliendile

  Üldhooldusteenuse tase 3 on kõrge hooldusvajadusega kliendile, kelle füüsiline võimekus on väga madal ja/või kannatab mäluhäirete all. Klient vajab täielikku hooldust ja abi igapäevaste toimingute tegemisel ja enese eest hoolitsemisel. Meie professionaalne ja kogemustega personal on abiks söömisel, koristamisel, asjaajamisel, riietumisel, mähkmete vahetamisel, asendi vahetamisel, liikumisel, pesemisel, stoomide hooldusel, kateetri vahetusel jms.

  +180 €
  ÜLDHOOLDUSTEENUS TASE 4

  Väga kõrge hooldusvajadusega kliendile

  Üldhooldusteenuse tase 4 on väga kõrge hooldusvajadusega kliendile, kellel on diagnoositud dementsussündroom, mõni raske infektsioon või kui inimene kannatab raske sõltuvushäire all nagu alkoholism või narkomaania. Klient vajab täielikku hooldust, järelevalvet ja abi igapäevaste toimingute tegemisel ja enese eest hoolitsemisel. Meie professionaalne ja kogemustega personal on abiks söömisel, koristamisel, asjaajamisel, riietumisel, mähkmete vahetamisel, asendi vahetamisel, liikumisel, pesemisel jms.

  +300 €
  PRIVAATNE TUBA +350 €
  SUUR PRIVAATNE TUBA +585 €
  APARTMENT 2 200 €
  Inkontinentsi tooted (mähkmed, püksmähkmed, sidemed) Vastavalt tegelikult kulule
  Ravimid Vastavalt tegelikule kulule
  *Täpne hoolduskoha maksumus selgub personaalse konsultatsiooni ja hooldusvajaduse hindamise käigus.
  Igal Südamekodul on eripärad, mis seavad teenuse osutamiseks omad võimalused ja piirangud. Täpsem informatsioon vastavast Südamekodust.
  Üldhooldusteenuse tase määratakse hooldusteenusele tulemise hetkel. Protsessis osalevad klient, kaasfinantseerija ja teenuse osutaja. Hooldusteenuse vajaduse muutumisel võib muutuda ka hind vastavalt tasemele ja hinnakirjale.
  Alates 1. juulist 2023 osaleb riik hooldekodu kohatasu maksmisel, tasudes hooldekodu hoolduspersonali kulud. Merivälja Südamekodu hoolduspersonali kulu inimese kohta on 600€ ning alates 01.04.2024 on 625€.

  Teenus sisaldab

  • Majutus
  • Toitlustus 4 korda päevas
  • 24/7 hooldusteenus
  • Abi pesemisel/hügieenitoimingutel
  • Jälgimist ja järelevalvet ohutuse tagamise eesmärgil
  • Abi ravimite manustamisel
  • Õe teenus vastavalt vajadusele
  • Koristamine ja pesu pesemine
  • Funktsionaalne voodi
  • Häirenupp
  • Transporti invabussiga perearsti vastuvõtule
  • Transporti 1 kord kuus lähimasse kaubanduskeskusesse
  • Aktiveerivaid tegevusi, kontserte ja ühisüritusi.
  • Hingehoidjat

  Video

  Asukoht

  kaardil